| 999999 a întrebat:

Prima vizita la ginecolog costa ceva?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai trimitere de la medicul de familie si te duci la o policlinica de stat, examinarea e gratuita, te costa doar testul Papanicolau.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Da, te costa, durerea. Dar e vb. de sanatatea noastra, asa ca este necesar lucrul acesta!

| Paris a răspuns:

Cred ca da, nu cred ca ii intereseaza pe ei, daca ai mai fost sau nu si nici macar nu ar avea cum sa verifice. Oricum, este foarte bine sa mergi, o consultatie e in jur de 50 de ron. pupici

| Adolescentul a răspuns:

Buna.Sincer nu stiu ce sa spun dar daca chiar trebuie sa mergi, mergi straight face nu strica cu nimic daca mergi e spre binele tau mai ales daca ai o problema ce necestita un ginecolog.Papa

| Lory90 a răspuns:

Daca iti faci trimitere de la medicul de fam nu te va costa, dar daca nu ca siguranta te va costa cam 100 lei