| Marbella188 a întrebat:

Cam cati de pe aici, faceti/ati facut sex neprotejat?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am avut ocazia dar mam riscat putin cu necunoscutele asa ca mai bine cu decat sa prinzi vreo boala

| RAY a răspuns:

Pe timp de criza ce conteaza ca te alegi cu hiv, de cat sarac mai bine cu hiv si cu banii

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi consvinsa ca sunt suficient de multi, chiar daca nu vor recunoate cu totii. big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da de multe ori, dar neprotejat doar cu femei de incredere nu cu...

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă prin "neprotejat" te referi la sexul fără prezervativ, atunci cu siguranţă mai toată lumea încearcă cel puţin o dată fără prezervativ. Dacă te referi pa sexul fără niciun fel de protecţie, sunt în continuare destui care procedează asa.

| Marbella188 explică (pentru Necunoscut112):

La sexul fara nicio protectie.

| Pool77 a răspuns:

Cam de un an o fac fara.

| Belciu_Cristian_1981 a răspuns:

Eu fac sex farà prezervativ nu Lam folosit decat odata din curiozitate

| Marbella188 explică (pentru Belciu_Cristian_1981):

Nu ti-e frica de bolile sexuale?

| Belciu_Cristian_1981 a răspuns (pentru Marbella188):

Eu nu merg la curve?

| Marbella188 explică (pentru Belciu_Cristian_1981):

Oricine le poate avea.

| Belciu_Cristian_1981 a răspuns (pentru Marbella188):

Nu pentru ca am facut doar cu iubitele mele