| Lexyemada a întrebat:

Cam ce gen de femeie va atrage? Cea timida sau opusul acesteia?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciuna nu ma incanta, la inceput treaba merge bine dupa aia apare monotonia si despartirea, imi plac alea care vor sa fie calarite direct la subiect

| RAY a răspuns:

Atractia este involuntara, tie ce mancare svabeasca iti place?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Opusul.

| Plato a răspuns:

Eu sunt "de mijloc", asa ca mi-ar placea sa fie la fel.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Aici tine de gusturiile fiecaruia si in special de IQ-ul, educatia si modul de gandire al fiecaruia. Inca ceva atat barbatul cat si femeia gandesc total diferit ca sa reusesti sa intelegi modul de gandirea s-au starea psihica a barbatului trebuie sa citesti carti de psihologie ca altfel nu merge nimic.

| Crackman a răspuns:

Ba sincer, o persoana timida abia face niste miscari si trebuie sa ai rabdare, una spontana in viitor o sa vrea din ce in ce mai multe senzatii noi. Deci nu stiu exact dar zic sa fie de mijloc

| OrdanKarris a răspuns:

Imi plac nimfomanele cu simtul umorului. Daca este si tiganca, e un bonus.

| RAY a răspuns (pentru OrdanKarris):

Iti plac tigancile man?

| OrdanKarris a răspuns (pentru RAY):

Nu alea cu fuste pe straturi bre. Sunt tiganci misto, curate, ingrijite. Am uitat sa specific asta. My bad. Am cunoscut o tiganca misto, cunosti cred povestea.

| RAY a răspuns (pentru OrdanKarris):

Am citit ceva, ai si simtul umorului, deci nu esti rasist sexual, doar simti un fel de ura sau lipsa de încredere

| armand69 a răspuns:

Senzuala