| marinmiai2003 a întrebat:

Cam ce mărime poarta o fata de 14 ani~ 1, 50m la tampoane?

Răspuns Câştigător
| Shimozukushiki a răspuns:

Probabil vrea să îi dea un cadou și nu știe ce să-i cumpere

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tampoanele nu le iei pe marimi, le iei in functie de cat de de abundent este ciclul tau menstrual.
Dar sunt recomandate tampoane pentru adolescente aici:
http://www.bella.ro/ro_RO/productsBrand/bella-for-teens-5

Cat priveste aplicarea, forma, masura, este indicat sa vorbesti cu mama ta, ca sa-ti arate si sa-ti explice clar!

| sofisis a răspuns:

laughing)) Cum sa intrebi asa ceva? Pe bune? Este sincer cea mai haioasa intrebare citita de mine pana acum pe acest site laughing))

| GazzaRecordsRo a răspuns (pentru sofisis):

De ce ai rade la o intrebare normala? esti prea "beep" sa intelegi?

| sofisis a răspuns (pentru GazzaRecordsRo):

Daca tie asta ti se pare o intrebare normala, deja imi pot imagina ce conversatii ai tu cu femeile tongue
Plus de asta, am ras la modul ha-ha. Nu l-am luat la misto, nu am fost rautacioasa. What's it to you?

| Shimozukushiki a răspuns (pentru sofisis):

Probabil vrea să îi dea un cadou și nu știe ce să-i cumpere

| Mariiiiiiiiian a răspuns:

In funcție de ****