| anonim_4396 a întrebat:

Cam ce s-ar putea intampla daca il sarut pe un bun prieten care de cand stie ca il plac se poarta mai frumos cu mine, mai grijuliu, da semne ca ii gelos, etc? El nu imi corespunde la sentimente, dar atunci nu inteleg de ce face chestii de mai sus. Poate nu e sigur de el, poate nu vrea o relatie etc.
Vreau doar sa-mi raspundeti la intrebare :-s

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

Succes! pai da daca il saruti trebuie sa vrea si el ca nu-l fortezi u poti sa te uiti in ochi lui si sa vrei sa il saruti iar tu sa faci prim pas da el sa nu reactioneze( cel mai jenant da nu o sa se intample asta). Incearca nai nimic de pierdut da sa fi singura cu el si sa gasesti moment.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iFeelYourLoVe a răspuns:

Pai nimic.il saruti si dupa poate o sa iti spuna sa fiti impreuna smugsmug. deci Succeshee hee

| andu_9113 a răspuns:

Nu se intamla nimic, daca il saruti, o sa afli ce parere are in legatura cu voi. daca "iti intoarce" sarutul e de bine.