| unknow a întrebat:

Cam cum ar trebui sa se comporte o fata cu un baiat pe car il >place? si care o place? thinking
ar trebui sa se lase greu? dar in azul asta baiatul fiind timid ar intelege altceva,. ca nu il place,.
ar trebui sa accepte prima intalnire,. dar baiatul in cazul asta ar crede ca iese cu toti asa din prima,.

ar trebui sa il imbratiseze de cate ori acesta face asta?thinking

km ar trebui sa fie komportementul fetei astfel incat sa inspire decenta si in acelash timp faptul ca il placethinking

2 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Sa isi arate incredere, sa se simta bine amandoi, sa lase unul de la altul...sa nu fie indiferenti unul cu altul... si sa isiarate iubire unul altuia

| dincolodevise a răspuns:

Daca tu vrei sa ai arati ca-l placi e treaba ta,dar nu e bine(poate ca o sa fiti impreuna,iar el o sa si-o ia in cap daca ii arati ca il placi asa mult).in fine... daca tu asta iti doresti poti sa faci cumva ca el sa afle ca il placi,, daca vrei sa fi decenta in acelasi timp nu ceda usor la toate chestiile pe care le spun cateodata unii baieti, si respectati principiile alea pe care orice fata le are ...sa nu cedezi la prima intalnire (adica sa nu te saruti cu ea din prima).