| danypoli95 a întrebat:

Vreau sa stiu cum vor fetele sa se comporte baiatul la prima intalnire?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa fie educat si sincer, sa nu o faca pe prostul si sa vorbeasca ca un om normal.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
În principal este vorba de a-i arăta că îţi pasă. Poartă-te civilizat, fii sufletist şi adu în discuţie subiectele despre care ştii că îi place să vorbească.

| AnNe a răspuns:

In primul rand sa fi uh insuti sa vorbesti frumos cu ea si sa n-o dai in bara.O sa te aprecieze pentru bunul simt.