| stefanell a întrebat:

Cam cum le place fetelor sa arate un baiat? ma refer pe dinafara

7 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Sa fie puternic, frumos, parul sau sa fie aranjat (mie sincer imi plac tipii cu breton gen emo si cu creasta), sa fie imbracat trendy, sa fie de cartier, sa miroasa bine, intr-un cuvant sa aiba stil.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Gol si ingrijit

| zuzu_2463 a răspuns:

Bunapuppy dog eyesEu o sa iti spun parerea mea=]]Un tip cu o freza cu tepii puppy dog eyes si bine imbracat love struckSi daca se poate si un pircingsmug

| Schutzsttaffel a răspuns:

Numai descrieri de pitipoance fitoase vad pe aici "musculos smecher si cu bani ". aceste aspecte lipsesc din descrierile voastre.dar sunt bine reprezentate prin cuvintele voastre.trendy ca toti papagali hipsteri.sa aiba still. adica sa copieze ce vede stanga dreapta...stiu ca nu ti-am raspuns la intrebare.dar iti sugerez sa nu ti cont de cele spune de individele de mai sus

| Kristinake a răspuns (pentru Schutzsttaffel):

Apropo unde ai vazut faza cu banii?

| mihaela2808 a răspuns:

Pai sa arate bine nici de o tona dar nici sa il sufle vantu,probabil sa fie curat adica de ce ti-ar place un baiat murdar,jegos ma refer in toate modurile, sa fie la moda cu stil, sa stie sa isi faca parul adica nu lins si sunt mai multe lucruri bine asta sunt doar parerile mele.

| misita a răspuns:

Sa fie simpatic nu prea gras dar nici slab si sa fie curat.