| Crysty1996 a întrebat:

Sall ce la place fetelor la un baiat ma refer la muschi la piept patratele si ce mai ii

10 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu imi plac deloc tipii muschiulosi dar nici sa cada in cealalta extrema, sa fie slabanogi laughing.Imi plac tipii inalti dar nu foarte rolling on the floor (eu sunt mica de inaltime), cu ochii de orice culoare.
Sa nu fie roscati sau blonzi.Si,bineinteles,asa cum a zis si @Mittens "Poți să ai și mușchii lui Bruce Lee, dacă nu știi să legi doua vorbe, ești praf!" -total de acord.
Desi cu ultima afirmatie ( " Fetele nu sunt ca băieții, nu le interesează prea mult fizicul. "), din punctul meu de vedere, nu este adevarat.Nu o sa spun replici de genul "Nu conteaza cum arata,conteaza sufletul".Da, conteaza sufletul dar pana sa ajungi sa vezi acest "suflet" primul lucru pe care il vezi este infatisarea, aspectul?!
Aspectul conteaza foarte mult(cu riscul de a parea o alta tipa superificiala si poate ca sunt intr-o anumita masura).

| Shenn a răspuns:

Degeaba ai muschi daca esti un cocalar cu brate si nimic altceva si mai porti si un tricou mulat care iti ascunde grasimea.

| CoquineNoire a răspuns:

@Shenn, si tu degeaba ai muschi daca porti gogosari cu flori.

| Shenn a răspuns (pentru CoquineNoire):

Stai linistit,erau bermude de plaja, si de acolo si venisem. happy presupun ca tu stai in blugi la plaja, well. happy fiecare cu gusturile lui

| CoquineNoire a răspuns (pentru Shenn):

Sunt fata.
si da, ca sa-ti fac tie in ciuda sa nu-mi vezi curu frumos...stau in blugi la plaja.

| Shenn a răspuns (pentru CoquineNoire):

Hahahaha rolling on the floor made my day, usurel Marylin Monroe sa nu cazi pe scari de la atat mandrie, deci de asta nu mai pot dormi eu noaptea nu? oh my laughing

P.S Dar poti fi si transexual/a, imi pasa la fel de mult, have a nice day! big grin

| haruharu a răspuns:

Mie personal imi place ca un baiat sa fie inteligent nu ma dau in vant dupa muschi poate chiar sa cante la un instrument sau talentat la ceva anume

| OanaSimpluu a răspuns:

Baietii sinceri straight face

| TimeParadox a răspuns:

Mie imi plac tocilarii laughing JK

| Mittens a răspuns:

Poți să ai și mușchii lui Bruce Lee, dacă nu știi să legi doua vorbe, ești praf! Fetele nu sunt ca băieții, nu le interesează prea mult fizicul.