| Catalion a întrebat:

Ce va place voua fetelor la un baiat: sa fie frumos pe dinafara, dar urat pe dinauntru sau sa fie urat pe dinafara, dar frumos pe dinauntru? Apropo, sa nu spuneti sa fie frumos si pe dinauntru si pe dinafara ca nu se pune.

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Fetele nu cauta neaparat perfectiunea. Nu cauta un barbat frumos si in interior si la exterior. Cauta un barbat care nu e urat la fizic si care e frumos la suflet. E o diferenta intre a fi frumos si a nu fi urat. A nu fi frumos inseamna a fi simplu, a nu avea nimic in plus pentru a atrage, a fi banal. Inseamna sa ai ceva defecte dar nimic care sa te faca hidos.

| Razvan a răspuns:

Sa fie inteligentbatting eyelashes

| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine dragut pe dinafara si cu un suflet mare happy vreau sa fiu compatibila cu un viitor partener.

| Luori a răspuns:

Frumusetea cu trecerea timpului se schimba. Ar trebui ca atunci cand te uiti la el sa vezi ce are un suflet, sa ii observi frumusetea sufletului pentru ca ea este rara.

| anonimaa a răspuns:

Pai ma fiecare cu gusturile ei...adica un baiat in primul rand trebuie sa faca fericita o fata si sa se portiveasca adica sa fie oarecum ca ea si apoi mai duscutam (fundita?)

| kidulinha a răspuns:

A. La varsta mea ( am 16 ani) imi place mai mult sa fie frumos pe dinafara... Dar nici sa fie urat p dinauntru. Nu zic sa fie frumos pe ambele parti, vreau sa fie frumos in exterior si acceptabil in interiortongue big grin Nu caut sa ma indragostesc acum si sa stau toata viata cu acel baiat /barbattongue Nu inca, deci pentru mine, acum, conteaza frumusetea exterioara.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ptr mine cel mai important este interiorul unui baiat.Chiar daca nu e el nu stiu ce frumos insa daca el se face placut asta e tot ce conteaza.
Lasam ambalajul si gustam ce e inauntru!

| 16.laura.16 a răspuns:

Varianta ipocrita: poate sa fie oricat de urat nu conteaza, sufletul e cel mai important.

Varianta dura: sa fie frumos, ce mi pasa mie de suflet.

Varianta mea: sa arate bine dar sa fie mai frumos la interior!
app, se pune raspunsul meu pentru ca nu vreau sa arate bine la exterior ci sa fie draguttongue

| Kitty a răspuns:

Pentru mine un rol aparte il are frumusetea lui interioara, adica sa fie galant, rau si bun, inteligent, imprevizibil, descurcaret, iubitor, grijuliu, iar de la astea ar fi imposibil sa nu-i plac si exteriorul. Frumusetea morala este o completare a frumusetii fizice.

| angel_6687 a răspuns:

Mai eu una sunt de parere ca frumusetea este trecatoare, degeaba este el frumos daca are suflet de caine in el ...asa ca eu unu il prefer frumos pe dinauntru...

| byenkutzyk a răspuns:

Sa fie cu capul pe umeri! Conteaza mai mult sufletul, dar conteaza putin si fizicul. Mie mi-ar placea un baiat cu sufletul bun, dar care sa fie acceptabil in privinta fizicului.Degeaba are sufletul bun daca iti e rusine sa mergi cu el pe strada! Bye!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos/urat. ce banalitate...

sa aiba un caracter suportabil si sa ne intelegem bine, si sa fie si simpatic, adica sa-mi placa mie. fiecare cu gusturile lui

pariez ca tu te consideri urat si esti pesimist. si vrei sa te consolezi prin acesta intrebare, n-are rost. traieste fericit mai departe =)

| mirela_8546 a răspuns:

Sfletul baiatului e cel mai important, fruusetea nu conteaza...

| Zato1 a răspuns:

Eo le consider pe toate fetele fiind la fel. Cand sunt cu tine zic : Iubi te iubesc si vreau sa ramana asa pentru tot deauna. Si cand nu mai sunteti impreuna spun : Iubi?!?!?! Nu team iubit niciodata straight face. Uni mi-au spus ca dragostea e a opta minune si fetele nu stiu sa profite de asta ele vreau sa aiba langa iele un baiat dragut dar nu stiu ca ei vor doar sa le F**A ele se lasa orbite de frumusetea baietilor dar nu se uita si in sufletele lor unde nu e la fel de stralucitor

| Zato1 a răspuns:

Eu sunt de perere ca fetele sunt toate la fel. Cand sunt cu tine te iubesc si nu pot sta fara tine si cand nu mai sunteti impreuna spun ca nu tea iubit niciodata... Uni mi-au spus ca Dragostea e a opta minune. Si miau mai spus ca la distanta sigur nu o sa mearga dar lasa-i sa vb ca lumea e bleaga uneori e mai lucid ca fumul tras dintr-o tigara