| IloveME a întrebat:

Cam d o saptamana nu-mi mai creste punctaju d la puncte, desi eu rasp la intrebari si chiar am rasp castigatoare thinking oare dc? deci punctaju din ultimele 7 zile s schimba dar cel d la puntaju acumulat d cand sunt in acest site nu sad oare c are? thinking
poate este cineva sa ma ajute si p mine sad
mersisad

2 răspunsuri:
| Detecandy a răspuns:

In aceasta perioada nu se actualizeaza datele de pe profil (tot ce tine de punctaj). Dar nu-ti fa griji, pentru ca s-a mai intamplat si in trecut, iar apoi totul a revenit la normal. In cateva zile ar trebui sa se rezolve. Deci, stai linistit!
Numai bine!

| Nezura a răspuns:

Înseamnă că adminu TPU nu le-a acceptat, dar peste câteva zile o să revină la normalwinking