| anonim_4396 a întrebat:

Eu aveam 62 de funde si acum am 60 ce s-a intamplat de ce mi-au disptarut oare din cauza ca nu am intrat de vreo saptamana si ceva sau trebuie sa nu ajung 0 puncte cum nu am intrat acum am 0 puncte in ultimele 7 zile dar ieri am raspuns la vreo 2 intrebari ar fi trebuit sa am punctajstraight face
Daca stiti ceva va rog spuneti-mi si mie day funda!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! stai calm/a ca si mie mi-au disparut fundite, adminii sterg din raspunsuri si automat se sterg se cele castigatoare, am trimis un mesaj administratorilor, dar prea mult nu am inteles, in fine nu ma deranjeaza fundele, ma intereseaza ca sterg raspunsurile mele care pentru unele chiar imi pun suflet si raspund cu drag...asta e
o seara buna!

| MarianWLF a răspuns (pentru caramela):

Calm sunt baiatlaughing
Tu mi-ai mai raspuns odata te am si in lista de prieteni vad ca ma pot baza pe tinehappy

3 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Ti-au disparut funditele daca intrebarile respective au fost sterse! Punctajul este si dupa cum te voteaza ceilalti... asa ca, stai domol!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna.
Funditele ti s-au sters deoarece utilizatorul care ti-a dat funda a sters aceea intrebare si automat ti s-a sters si tie funda, mi s-a intamplat si mie... Stai linistit. Bafta in goana dupa fundehee hee.