| anss23 a întrebat:

De vreo saptamana nu mi se mareste numarul punctelor (3651 puncte) si scrie 0 in ultimele 7 zile. Dc? Am tot raspuns la intrebari si am primit 3 fundite.Si tot atatea puncte am.

Multumesc.happy

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Da' chiar stai in punctele alea?raised eyebrows
Si asa e la toti. si eu am 19282 pct de o luna.

| anss23 explică:

Paul27 Da tot punctele alea le am.

| anss23 explică:

Gata deocamdata s-a rezolvat mi s-a marit numarul punctelor

| Emeraude a răspuns:

Si eu la fel, raspund constant la intrebari si am in continuare aceleasi puncte si 0 in ultimele 7 zile. Dar nu sunt ahtiata dupa ele, nici nu ma intereseaza de fapt punctajul...rolling on the floor

| Catalion a răspuns:

Si eu am aceasta problema. Si nu numai noi doi ci si alti utilizatori au aceasta problema.

Răspuns utilizator avertizat