| Alien a întrebat:

Cam de cate ori pe saptamana(an, luna, zi, ora)va masturbati?

Răspuns Câştigător
| Gigiku a răspuns:

Vai de capul vostru. Ce ma, va e rusine sa spuneti ca va masturbati? Stati lin, ca nu va stricati reputatia, nu va vede nimeniwinking
Cam de 2 ori pe saptamana. Dar am perioade cand stau si luni fara. Doar n-am chef happy

18 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Deloclaughing

am si alte modalitati de a'mi petrece timpu liber.

| Derye a răspuns:

De fapt, @foxi, indicat ar fi sa da. Masturbarea e normala si necesara la adolescenti pentru reglarea hormonilor, deci alien, da'i inainte baiatule/fata.
Cand simti ca nu mai poti. Daca asta inseamna 1 data pe zi, e foarte bine.
Inainte de prima partida de sex (protejat, ofc) te masturbezi...nu de alta, dar sa tina mai mult si a sa o satisfaci si pe fata. happy

| foxi a răspuns:

Indicat ar fi...nu!

Răspuns utilizator avertizat
| anduta160 a răspuns:

Eu una nu m`am masturbat niciodata:d am prieten si nu am avut nevoietongue

| Daiana_1431 a răspuns:

Niciodata laughing)

| Dumnezău a răspuns:

539857328672676346787874224,asta intr-o nanosecunda.Hai,ca sunt mai ceva ca Flash!

| aangelia a răspuns:

E cel mai scarbos lucr... daca iti doresti atat de mult sa iti intre ceva acolo... fa sex!

| Zâmbărici a răspuns:

De ce n-ai spus si pe milisecunda ca ce naiba.
Ce crezi ca toata lumea se masturbeaza ca tine?

| byby_5996 a răspuns:

laughing) Ce prostieee omeneasca! Vezitzi tu de masturbarea talaughing) si mai bine iti sta cand taci... Aaaa si ink ceva! Daca uh esti aia din poza nu ma mira intrebarearolling on the floor) pa fato!

| byby_5996 a răspuns:

Dc nai zis pe minut? sau secunda? vezitzi de scoala!

| Alien explică:

@anonim eu de 2(douo) ori pe minut! cool

| nilak a răspuns:

1 ori pe saptamana cel mult :"O am pretena tongue

| adidas_2976 a răspuns:

Mama, astia nu se masturbeaza deloc, de fapt nu vor sa zica.
Eu cam de 4 ori pe saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cred ca 5 ori pe saptamana big grin Cam o data pe zi sau la doua zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca si pe vremea cand nu stiam de site se puneau intrebari stupide, la fel ca acelea de acum.

| Anonim_8142 a răspuns:

Vai de capu tau fato! Meri drak pe traseu daca iti trebuie asa de mult! Daca tu esti aia din avut e clar ca esti o curva!laughing) si anonim aia/ala e valabil si pentru tinelaughing)