| silviu766 a întrebat:

Intrebare...
De cate ori va masturbati...adica. de cate ori pe zi, pe saptamana, pe luna. din cat in cat timp etc.

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Esti normal la cap, cand intrebi asa ceva? Faci vreo statistica? Du-te si te-mpusca, ca nu ai valoare.intelectuala.

| unknow a răspuns:

Mai silviu, sincer iti spun, esti,... ori prea urat ca sa se uite o fata la tine, ori prea tembel!rolling on the floor)) fara suparate! mai iesi si uh din casa!

| Allexis a răspuns:

Eu prefer mana unei fete decat mana mea, deci... am ales mana unei fete. laughing

| yulyanna a răspuns:

10000000 pe zi face un baiat...app ce sa mai zic de fete rolling on the floor

| NoName_7204 a răspuns:

Da nu mai bine iti faci tu o gagica?! rolling on the floor
decat sa faci laba
mai bine cu cineva
. decat individual
rolling on the floor
zic eu.

| silviu766 explică:

0.0 bai... nu-mi fac laba. am prietena... dementule.

| Miky a răspuns:

Niciodatalaughing)

| Simplu_2399 a răspuns:

Stai 1 minut si gandeste`te:
Ce e mai misto, sa stai in fata calculatorului si sa iti freci p#&a si uitandu`te da un film porno?

SAU

Sa incerci sa cuceresti o fata, si cu putin noroc o vei duce si in patwinking