| ...:::.danut.:::... a întrebat:

O intrebare pentru fetehee hee... voi va masturbati? de cate ori pe luna, >>saptamana?::

Răspuns Câştigător
| danutsik a răspuns:

Mai de ce m.as masturba?
mai degraba mi.as cauta un baiat... m.ar satisface mult mai bine

25 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Am iubit, isi face treaba bine laughing. Cele care se masturbeaza o fac in lipsa cuiva care sa le satisfaca, asa ca majoritatea care au prieten nu vad rostul masturbarii.Plus ca termenul asta s-ar traduce liber :sex cu tine insati. Wtf, as prefera sa-mi insel iubitul cu un altul, decat cu mine insami!
Cat despre @tizy,@ad*,@mihaa, e greu pentru unii sa accepte ca realitatea e uneori altfel decat si-o imagineaza ei. Ei bine, da đragilor, exista si persoane care au ocupatii mai interesante decat sa si-o traga singuri...winking

| Silvia a răspuns:

Un raspuns pentru un baiat curios : Nu smug. Si acum urmeaza : nu am nevoielaughing.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Uite ca sa nu mori de curios:* ma masturbez de 3 4 ori pe saptamanatongue

| Georgiana2905 a răspuns:

Daca pui vreo intrebare, incerca ca raspusurile pe care le primesti sa iti fie tie de folos si nu doar ca sa ai si tu un anumit nr de intrebari. M-am uitat prin intrebarole si rasp date de tine. Esti f patetica. nu stiu cati ani ai ca iti schimbi varsta ca sosetele dar ideea este ca gandesti ca naiba. Nu stiu in ce mediu ai crescut dar tu nu meriti sa faci parte din acesta comunitate... app... chiar te interseaza de cate ori se masturbeaza fiecare? Sau vrei sa faci comparatie?

| madagascar a răspuns:

Copii e ora de culcare pentru voi si aberati, dar pentru curiozitatea dumneavoastra o femeie care are un barbat care stie sa o faca sa se simta bine nu are nevoie de autostimulare, deci eu zic sa va vedeti de cartile si jucariile voastre ca nu ati ajuns la varsta care sa va jucati cu fetele(sau baieti). nu mai vorbiti in necunostinta de cauza, mergeti la nanic ca se face tarziu

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nup :p nikiudata nu am incercat chesti asta. nu duc lipsa laughing

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

O data ce ti-ai inceput viata sexuala, corpul tau va cere din ce in ce mai mult. E valabil atat pentru fete cat si pentru baieti.Si in "lipsa" de ceva, DA! Majoritatea se masturbeaza! A te masturba nu e si nu va fi niciodata o rusine! Normal, nu trebuie sa o strigi in gura mare pe strada asta! Dar, poti discuta despre, cu partenerul sau cu cea mai buna prietena a ta! Deasemenea, in orice regula sunt si exceptii! Vei intalni fete care, intr-adevar nu simt nevoia sa faca asta...la fel cum nu simt nevoia sa faca sex prea des!

| mihaa a răspuns:

Hai sati zic un mik secret
atunci cand intrebi o femeie daca se masturbeaza, va zice euu? nu
dar in realitate 90/100 o facbig grin

| Smarandica a răspuns:

Eu cel putin nu. N-am facut never asta si nici NU ma intereseaza! Mi se pare ceva josnicc pentru persoanele mediocre, tampe, fara minte.
La varsta noastra Nu ar trebui sa va steie capu la prostii! WTF.
Suntem copii! is multe alte lucruri care ar trebui sa ne intereseze nu sa ne frecam sau sa ne bagam "dejtiu ". LOL ma ingrozesc numa cand audstraight face.

| Smarandica a răspuns:

Brunetho94, tare raspunsu taurolling on the floor!

| Atotstiutorul a răspuns:

@ღ*Addelly*ღ! good job!

| Katherine † Pierce a răspuns:

@ brunetha94 - frtee tare raspunsu' tau laughing

| rolly14 a răspuns:

Eu pana acum 2 luni nici nu stiam ce inseamna a te masturba, da pai sa mai si fac asta, chiar daca am 14 ani si nici nu am avut nici un prieten pana acum sincer nu duc lipsa de nici o afectiune, si sincer parerea mea este ca sa te masturbezi este o pierdere de timp

| IloveCats a răspuns:

Fetele nu sunt pe aceeasi frecventa ca si tipii

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

laughing)nu suntem ca si voiwinking...sa ne frecam singure...preferam sa ne frecatzi voilaughing)rolling on the floor)

| Crucified a răspuns:

Huooo distruselor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai...cine nu duce lipsa nu o face, cine duce, o facehappyii un lucru normal oricat de tare sunteti voi impotriva, de cand lumea si pamantul lumea o face. unii mai mediocri si inchisi la minte nu stiu asta. ah si eu personal nu o fac, ca nu am nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai...cine nu duce lipsa nu o face,cine duce, o facehappyii un lucru normal oricat de tare sunteti voi impotriva,de cand lumea si pamantul lumea o face.unii mai mediocri si inchisi la minte nu stiu asta.ah si eu personal nu o fac,ca nu am nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare de ***laughing) rolling on the floor) ce site de labagi laughing doamneeeee voi nu stiti de intimitate in **** mea... rolling on the floor)ce distrusi frate! Ducetiva la Curve si voi la gigolo laughinghaaaaaaaa doamne ce site rolling on the floor) ce intrebare la ala laughing) ce il intereseaza *** la fiecare raspuns de al vostru o da pe laba alarolling on the floor)distrusu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu danutsik straight face pntr ce sa ma masturbezstraight face

| gugu007 a răspuns:

Debra G. @ exact fetele sunt ca rami. ddr2, baieti ddr3. rolling on the floor

| Mommy a răspuns:

Tizy ai perfecta dreptate...) masturbeaza celmai des fetele fara partener! Dar si cele care au facut sex la fel simt nevoia

| ad* a răspuns:

Ai dreptate Tizy! nu exista fata sa nu fii incercat macar odatalaughing)! si mai ales ca e un lucru obisnuit! nu inteleg de ce atata rusine.in fine

| tizy a răspuns:

Cine zice ca nu o facut-o minte cu nerusinare [-x

| jesaueu a răspuns:

Sunt baiat...eu zic ca aici sunt 2 genuri de fete cand se raspunde la o astfel de intrebare... unele care recunosc si unele care nu recunosc ca o fac.