| Joyfetih a întrebat:

Cam de vreo 4 zile simt o dorință uriașă de a face sex, am 18 ani si iar ultimul meu contact sexual a fost acum un an.Pana acum nu aveam probleme, nici macar nu ma mai masturbam iar acum am facut-o 4 zile la rand dar in ultima saptamana observam erectii aproape toata ziua iar cand vedeam o fata mai atragatoare aveam imediat erectie.Acum si daca vorbesc cu o fata am erectie.Imi sta intotdeauna gandul la sex si vreau sa incerc cat mai multe feluri de a face sex cu partenera. Ceea ce e mai rau este ca nu mai am o partenera.Ce se petrece cu mine si cărui fapt se datoreaz aceasta dorinta uriasa de a face sex si toate fanteziile aparute in mintea mea si ce ar trebui sa fac?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Insoarate asa ai parte de sex

| Violleta2022 a răspuns:

Pana una alta, folsoeste-ti mana draepta sa te usurezi si cine stie, poate in vara asta, iti faci si o prietena.
De altfel si dusurile cu apa rece, ajuta instantaneu la potolirea erectiei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ești normal, te porți normal.
O fată te așteaptă undeva, are nevoie de tine. Să o cauți. Caută la tine în agenda telefonică, abordează politcos pe cea lângă care simți chemarea sexului, și ea o simte dar nu poate sări pe tine, că nu este politicos. Asta ar trebui să faci. Uită vârsta și ce a fost sau nu până acum.

| Plato a răspuns:

"Vreau sa-mi o fac o prietena si nu gasesc, vreau sa-mi fac o prietena si nu gasesc, toate fetele sa apeleze la mine!" laughing
https://youtu.be/UAC-zhNmnJY?t=28

Pai ce sa faci? Sa le controlezi.

| Crackman a răspuns:

Dorinta, nevoia, natura. Stai calm avem toti perioade din astea

Răspuns utilizator avertizat