| cristina_6683 a întrebat:

Cam despre ce pot vorbi cu prietenul meu? idei. ce subiecte ca nu mai stiu. dau funditzzaa

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Intereseaza-te ce ii place lui si incearca sa intrii in tema cu aceste lucruri! se va simti multumit si fericit ca va vedea ca esti interesata de el si de ceea ce ii place lui! iesiti in parc amandoi pe o zi cu soare si cumpara acadele in forma de inima...restul vine de la sine!

4 răspunsuri:
| kennyspark a răspuns:

CAnd nu mai stii ce sa ii spui fa i un oral ca e mult mai intresant. avand in vedere ca intrebi lumea ce sa vb cu el. va intelegeti bine... vorbeste despre fostele lui sau povesteste i cum ai facut o tu cu latul. cu lux de amanunte

| georgiana_5779 a răspuns:

Despre viitor, filme, muzica, calculatoare, hobby-uri, noi pasiuni pe care ati putea SA LE naSte impreuna

| georgiana_5779 a răspuns:

Vorbeste despre hobby-urile lui.
o sa-i placa, o sa vada ca iti pasa de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice...