| Sayyyuri a întrebat:

Despre ce as putea vorbi cu prietenul meu, pentru a ne cunoaste mai bine? Dati-mi idei de subiecte/teme pe marginea carora sa discutam.
Fundita celei mai bune idei, plus voturi!happy

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Chestiile astea ar trebui sa vina de la sine, n-ar trebui sa fie niste chestii standard. In general se dezbat cam aceleasi subiecte, pasiuni, hobby-uri, muzica, filme. Depinde ce interese aveti.

| PunkieMuff a răspuns:

Pai despre familie, prieteni comuni, muzica, filme, ce fel de persoane va plac (asa veti putea fi mai bun unul pentru altul), hobby-uri etc.

| DinamoPCH a răspuns:

Despre lucruri ce le aveti in comun, lucruri diferite, cariere...

| MsBeatrice a răspuns:

Buna! Puteti incepe sa vorbiti despre pasiunile voastre comune..etc stii raspunsul anterior are dreptate chestiile astea ar trebui sa vina de la sine, sa faci ce te indeamna inima! Sti..si asa pe parcursul discutiei o sa gasesti subiecte fara sa vrei. Sper ca te-am ajutat Funda?!:*

| Sayyyuri explică:

Despre pasiuni, hobby-uri, muzica, filme, lucruri in comun am vorbit destul, subiectele sunt aproape epuizate. Suntem de 2 luni impreuna, deci am avut destul timp sa vorbim despre asta. Despre ce altceva am putea vorbi pentru. a ne apropia mai mult unul de celalalt, a ne cunoaste mai bine felul de a fi, ideile, conceptiile despre viata, oameni etc?