| anonim_4396 a întrebat:

Cam la ce varsta ar fi ideal sa ai primul prieten(iubit)?

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu exista o varsta ideala! eu pe la12 ani deja ma indragostisem dar nu era ceva serios nu stateam cu baiatul respectiv, nici macar nu ne sarutam, prima mea ''dragoste'' a fost la 4 ani(eu ii zceam lui tati''tati cand voi fi mai mare vreau sa ma marit cu tine) cand eram micuta mi se parea ca tati e cel mai bun, cel mai frumos barbat, off cat il iubeam(si acum am aceeasi parere numai ca nu mai strig asta in gura mare) saracu tati ce ii mai faceam eu cand eram mica! adevarata iubirea am gasit-o pe la 16 ani, un baiat minunat cu care sunt impreuna si acum si avem o relatie de 2 ani! bafta si tie!

| Dizzydizz a răspuns:

Pai depinde acum.
Cand simti ceva pentru o persoana.
Eu am avut primul prieten de la 15 ani.Stiu.cam tarziu dar eram timida pentru ca nu stiam sa sarutlaughing Ce stupid
rolling eyes

Dar in jur de 14, 15 ani ar fi recomandat.
:*
bft si papa
:*

| adi4ever a răspuns:

De pe la 2-3 anilaughing ce intrebare cand vrei si simnti ceva pentru un baiat

| clawdya_8655 a răspuns:

Pe la inceputul liceului.acum depinde.

| vinty a răspuns:

Nu exista o varsta anume, cand simti atunci fa'o.

| xandra_3994 a răspuns:

Cand simte fiecare nevoialaughingnu exista o varsta anume pentru astabatting eyelashes

| TDGMeebu a răspuns:

Pai, cam de la inceputul liceului happy

| DeniSa_9048 a răspuns:

La inceputul liceului?@MeEbO LoVe'S you love struck?

pRima mea,, dragoste" adevarata a fost la 10 ani...

Ideal un prieten(iubit) il ai la ce varsta doresti.Chestia asta nu tine cont de varstahappy

Dragostea nu are limitehappy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand vrei draga,. da nici prea mica sa nu fii, nici prea baba.