| iuliaGirl11 a întrebat:

La ce varsta e ideal sa ai un iubit?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe la 25 de ani cand ai un loc de munca, un salariu bun si mai ales atat tu cat si cel de care iti place vor avea mintea destul de buna pentru a incepe o relatie.

| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Daca tu simti asta, poti sa ai iubit si la 14 ani, insa greu de crezut ca o relatie la 14 ani va avea succes pe viitor, pentru ca nu sunteti destul de maturi!
Acum, pe la noi, am vazut ca deja e mai la moda sa ai iubit/a la 12 ani, ca altfel nu existi, insa, aceste relatii sunt egal cu 0!
Daca vri o relatie serioasa, aceasta ar fi de la 18-19 ani in sus, daca esti destul de matur ca sa stii cum sa ti o persoana langa tine si sa stii ce inseamna o relatie!

| Rockart a răspuns:

La o vârstă la care eşti destul de matură să înţelegi în ce constă o relaţie.

| Memecy a răspuns:

21 de ani daca esti destul de matura happy

| alynutza6820 a răspuns:

14 -15 ani prieten doar!
19-20 in sus iubit!

| Ebsghjs a răspuns:

La varsta la care te simti pregatita.

| vladmR a răspuns:

La cat simti tu. Nu exista o varsta "standard" pentru asa ceva

| libertat a răspuns:

La 18 ani cred ca e ce mai potrivit dar totusi. Cind iubesti cu adevarat pe cineva nu conteaza virsta

| rap4us a răspuns:

De la 12 ani in sus...

| SMarius a răspuns:

Fata nu vrea sa se marite, ci sa aiba un iubit! nu exista varsta pentru asa ceva, dragostea te ia pe neasteptate!

| XanderLightBow a răspuns:

De la pubertate

| gєσяgιαηα a răspuns:

Pff...paii, unii m-ar critica daca as zice la 14-15 ani tongue Dar nu cred ca e vreo problema atata timp cat tu inveti :]] si oricum, daca prietenul tau e destul de matur incat sa te indrume si pe tine, dar pe drumuri bune, nu spre ceea ce ar vrea el daca ar avea peste 16 aniwinking. Trebuie sa ai grija. De obiicei baietii vor cu totul altceva decat noiwinking Daca iti alegi un :"iubit" ai grija sa aiba urm lucruri : sa fie frumos, destept sh sa nu vrea prea multe de la tine. Cu placerewinking

| SMarius a răspuns (pentru gєσяgιαηα):

""iubit" ai grija sa aiba urm lucruri : sa fie frumos, destept sh sa nu vrea prea multe de la tine"...laughing si cat crezi ca o sa fie iubitul tau in situatia asta?

| gєσяgιαηα a răspuns (pentru SMarius):

Paii` daca are 14 ani, noormal straight face vreii sa inceapa sa faca sex de la 14 ani?=]]]