| DonarisDona a întrebat:

Când am întreținut relații intime cu iubitul meu, avea mai jos puțin de absomen ceva alb, o substanță alba foarte puțină. Am folosit prezervativul, l-am controlat și nu era spart sau ciupit. Oare acel lichid era de la mine? Eram excitata dar nu foarte foarte excitata

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca era secretia lubrifianta cea care este eliberata de glande specializate in momentul in care excitatia este marita si este produsa cu rolul de a se lubrifia cat mai bine vaginul pentru a facilita o pentrare cat mai usoara si placuta. Sanatate!

| LoveSleep a răspuns:

Era de la el, în limbaj popular îi zice brânză.

| Andreeush a răspuns:

Probabil erau secreții vaginale, nu e nimic grav.

| alina2k18 a răspuns:

''Eram excitata dar nu foarte foarte excitata''
laughing
Probabil secretii vaginale...

Răspuns utilizator avertizat
| Heavenonearth a răspuns:

Una din aceste 2 variante: lichid de lubrifiere provenit din vaginul tău la cât de excitatã esți si al doilea, posibil lichid preejaculator.