| numeandprenumeu1 a întrebat:

Buna!
In timp ce faceam sex cu iubitul meu protejat, cand si a dat drumul am simtit ceva cald in mine si m-am tras, insa dupa aceea am verificat prezervativul si nu era spart.
Credeți ca ceea ce am simtit oare era lichid de la el?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu siguranta prezervativul era spart demult ca altfel nu ai fi simtit lichidul cald, ca doar nu a curs ciorbalaughing

| Simpatic a răspuns:

Cum ai verificat prezervativul? doar din ochi, cred ca cel mai sigur este sa il umpli cu apa si sa vezi daca curge pe undeva, e de ras dar este pe modelul verificarii care se face la vulcanizare autowinking

| mihai69 a răspuns:

Dacă TU nu știi, noi nici atât.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Sunt 2 variante.
Daca prezerevativul a fost spart atunci ti-a curs sperma din vagin.S-a intamplat asa ceva?
Sau prezervativula fost ultra thin si ai simtit sperma ejacutlaqta.
Retragerea la acel moment este deja tardiva.
Fa-ti de cap, cu cap, pana la cap.

| LePapillonSurvivant a răspuns:

E un nonsens ceea ce spui dumneata. Fie ai visat, fie inventezi. Prezervativul nu era spart, dar ati simtit un fluid cald... dilema!
Dati filmul inapoi. Rejudecati!