| anonim_4396 a întrebat:

Cand apare exact lichidul preseminal (preejaculator)? Apare chiar chiar inainte sa ejaculezi?
In cazul meu am avut contact sexual neprotejat intre penis si vagin(maxim un minut), dupa am continuat cu altceva fara sa intersectam penisul cu vaginul... dupa 3-5 minute am ejaculat AFARA!
Lichidul preejaculator iese din penis fix fix inainte de ejaculare sau iese oricand? (ma refer daca iese acum si ejacularea are loc peste 5 minute sau iese chiar chiar inainte de ejaculare?)
Multumesc pentru atentie!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu stiti cum sa face ti sex de ce face ti, o indopi cu pastila de a doua zi de frica sarcinii, chiar asa nebuni sunte ti? Pastila de a doua zi este otravă o deregleaza rau de tot, nu vă jucati cu lucrurile acestea, sexul se face ca sa ai copii, asa a creat Dumnezeu omul, prin relatiile sexuale dintre un barbat si femeie ea va ramane insarcinată, dar acest lucru presupune ca cei doi sa fie soț si soție ca acel copil sa aibă mamă si tată, nu cum face ti voi nu stiti sa face ti sex il face ti prost păcatuiti grav ca il face ti inainte de casatorie, iar după ce ca nu stiti nimic mai ia si pastila de a doua zi care este echivalenta cu un avort o crimă. Bravo mă.

| iliiiinca a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce lume idioata pe aici. Tu nici măcar nu știi cum funcționează pastila de a doua zi. Idiotule, avort este procedura medicală cand fătul deja este format in uter. Tu cand iei pastila eviti sarcina, nu ai fătul in tine, vai de viața ta, nu ești informat dar știi sa vorbești pe aici:
Pastila ajuta la inhibarea eliberarii unui ovul care sa poata fi fecundat in urma contactului cu un spermatozoid.
Vai de tine de creștin spălat pe creier, fiecare face sex când vrea. Tu dacă n-ai făcut niciodată sau ai făcut de doua ori in viața cum de îți permiți sa dai sfaturi despre sex? Ce ți-e și cu astia, ferească

| Marius2001Pop a răspuns:

Lichidul ala iese in timpul preludiului, cum se "uda" fata, asa te uzi si tu.
Lichidul ala iese si functioneza ca un fel de lubrifiant.

| Dorin976 a răspuns (pentru Marius2001Pop):

Pai si e posibil sa fii aparut chiar cand era penisul in contact cu vaginul?

| Dorin976 a răspuns (pentru Dorin976):

Si chiar daca a aparut, a luat escapelle dupa 11 ore de la contact, e posibil sa fie gravida?

| anonim_4396 explică (pentru Dorin976):

Bineinteles ca da

| iliiiinca a răspuns:

Nu mai asculta la creștinii astia spălați pe creier cu prostiile lor. Nu se rămâne de la lichid. Rar contine f putina cantitate de spermatozoizii nu e de ajuns. Ești protejat!