| HelpMePlease343 a întrebat:

Cand? Cum? Si unde e cel mai potrivit sa intreb o fata daca vrea sa fie cu mine?big grin Funda

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Oricand,doar sa fiti singuri si netulburati de nimic si nimeni.
Tine-o de mana,priveste-o in ochi si foloseste orice cuvant mic si drag, care iti vine in minte, ajunge sa fie sincer si al tau!
Bafta!

2 răspunsuri:
| PisSsy a răspuns:

Cel mai bine si mai misto ar fi sa fiti singuri intr-o liniste deplina sa-i daruiesti o floare(de preferabil trandafir rosu, asta o va face atat de fericita incat nu va zice nu ) sa ai vorbele la tine, sa nu-i spui niciodata vrei sa ne combinam! ii sp asa : ai vrea sa fi cu mine impreuna? si cand faci asta te uiti in ochii ei cu o privire nevinovata si gata

| BeAmazing a răspuns:

Pai daca stii ca si ea te iubeste:X atunci oricand si oriunde e locul minunat!winking Ai grija intr-un fel sa nu fie de fata cu parintii sau rude pentru ca s-ar putea sa nu fie raspunsul pe care ti le-ai dori.