| ccrreeaattzzaa a întrebat:

Cum sa intreb un baiat daca vrea sa fie cu mine?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

De ce el?

Daca asteapta asta, poate nu se va intampla niciodata. E aiurea sa iti doresti ceva si sa stai pur si simplu sa astepti.

De parca ar avea ceva daca ar face fata primul pas.

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru inceput ar trebui sa-i spui ca il placi apoi in functie de reactia lui ii poti propune sa fie cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aceeaşi situaţie şi aici,
http://www.tpu.ro/......r-nu-stiu/
Te pup!

| NuMaContrazice a răspuns:

Il chemi undeva sa fiti doar voi doi, ii dai un pumn in gura, un spitz in co@ie si il intrebi in timp cel ameninti cu cutitul daca vrea sa fie cu tine.Sunt sigur ca va accepta...

| Raiiiisa a răspuns:

Pur si simplu ii spui ce simti, cam cum te-ar intreba si el pe tine.Dar cred ca totusi ar fi mai bine sa il lasi pe el sa faca primul pas ca sa nu ai parte de un refuzhappy

| Schatzyyyyy a răspuns:

Tu vrei sa-l intrebi?laughing Doamnelaughing) Lasa-l pe el sa faca primul` pas!

| Schatzyyyyy a răspuns (pentru Dariusuu):

Da,dar e cam ciudat ca o fata sa mearga sa-i spuna unui baiat: vreau sa fiu cu tine! Una e sa-i spui asta, si alta e sa-i dai de inteles ca-ti place de el, ca te simti atrasa de el, si isi va da seama ca vrei sa fiti impreuna! E cam ciudat ca o fata sa-i spuna unui baiat ca vrea sa fie cu el!:*

| Dariusuu a răspuns (pentru Schatzyyyyy):

Chiar nu e draga mea.

Nu e un lucru iesit din comun.

O seara placuta sa ai.

| Schatzyyyyy a răspuns (pentru Dariusuu):

Ok,cum spui tu! Fiecare cu parerea sa!:*

| Dariusuu a răspuns (pentru Schatzyyyyy):

Exact. :*

| Dariusuu a răspuns (pentru Schatzyyyyy):

De ce el?

Daca asteapta asta, poate nu se va intampla niciodata. E aiurea sa iti doresti ceva si sa stai pur si simplu sa astepti.

De parca ar avea ceva daca ar face fata primul pas.

| jojojojome546 a răspuns:

Asteapta sa faca primul par doar ca se intampla cam rarhee hee

| ThePokemon a răspuns:

Tu să-l întrebi?! Lasă-l pe el să te întrebe!

| Zeuss1smyname a răspuns:

Îi spui că-ţi place de el şi apoi o să vină de la sine "întrebarea" sau poate nici n-o să mai fii nevoită să o pui.
Dar nu îl iei aşa direct "îmi place de tine!" mai discuţi inainte să vezi dacă sentimentul este reciproc.

| LoCkUpp a răspuns:

Pai il intrebi ce face prima data. Ii spui dupa ca il placi, apoi il intrabi pur si simplu. Dar daca iti v-a raspunde sa nu fii suparata ca o sa mai fie ocazii :*

| Nitu_Cristi_2003 a răspuns:

Daca vrei poti sa fi cu mine