| anonim_4396 a întrebat:

Cand dezvirginezi o fata e posibil sa nu-i curga sange absolut deloc?

Răspuns Câştigător
| Octavian26 a răspuns:

Este mai mult ca posibil, sunt multe fete care inca de la varste fragede s-au dezvirginat fara sa isi dea seama (bineinteles fara contact sexual) De la sarituri, lovituri chiar si socuri emotionale anumite fete se pot dezvirgina fara sa curca sange si fara durere! Bineinteles ca mai sunt si cele cu himenul foarte gros dar foarte elastic si nu se dezvirgineaza cu una cu doua! (experienta)

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. 20% din femei nu sangereaza absolut deloc la dezvirginare (deci cam una din 5)

| mona a răspuns:

E foarte posibil

| madagascar a răspuns:

Da, sunt fete cu himen elastic.

| xFaith a răspuns:

La mine de exemplu, mi-a curs foarte foarte putin sange... dar foarte putin.
E posibil ca la unele sa curga sange mai mult, la altele mai putin, sau la altele chiar deloc.

| Xtadelo a răspuns:

Buna!
Uite ceva care te va ajuta :
http://www.seximus.ro/intrebari_sex/virgin_3.php

Bye!

| caterinasmile a răspuns:

Unele fete se nasc fara himen altele au himenul elastic si astfel nu se rupe.Desigur, himenul se poate rupe in timpul unor exercitii fizice, in timpul spalatului sau masturbarii.

| adrianadi97 a răspuns:

``Frate``,exista site-uri de matrimoniale pentru poftele tale nestapanite.

| maria111 a răspuns:

Da e posibil