| Uka_1739 a întrebat:

Am si eu o nelamurire...este posibil sa te dezvirginezi fara sa te doara snici sa nu-ti curga sange? intr-un caz s-au intretinut relatii sexuale si nu s-a intamplat nici sa doara nici sa curga sange.este posibil? chiar vreau sa aflu mersii anticipat dau funta!

Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

Bunahappy Se poate.Dar depinde de baiat,si de tine. In ce sens.
Baiatul trebuie sa fie atent,calm gingas astfel incat tu sa te simti in siguranta,nu atacata sau dominata.
El trebuie sa te mangaie, si atunci cand faceti pasul, sa aiba rabdare pana tu te simti suficient de bine astfel incat sa iti doresti asta.
Astfel tu te vei dilata mai bine.Caci daca vei fi panicata vaginul se va contracta.(se va strange,micsora)
Tu trebuie sa fii relaxata,si el sa stie sa fie incet, gingas si cand se produce actul sa simta daca te doare sau nu.
Important este sa iti placa de el, si el sa stie ce face.
Si bineinteles ca e important si marime penisului lui si a vaginului tauhappy

20 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Nu se prea poate sa nu curga sange pentru ca trebuie sa se rupa o pielita... daca cineva afirma ca nu a curs sange si nu a durut inseamna ca nu era virgina sau s-a nascut dezvirginata happy
daca intrebi pentru ca inca nu ai facut-o si ai peste mai mult de 17 ani felicitari si nu te teme ca e doar cat frica de injectie. Nu te doare asa de rau pe cum crezi big grin

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Mann02):

De himen elastic ai auzit? nu mai vorbiti aiureli daca nu sunteti informati.

| Mann02 a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Bine einstein, presupun ca la 101 % din femei nu iese sange si la restul iese... sau nu?

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Mann02):

Ce? Scuze, nu inteleg.Cand o sa inveti sa te exprimi, atunci sa ma cauti.Si oricum, mai documenteaza-te ca ai mare nevoie.

| Mann02 a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Pai daca esti vaca cum sa intelegi...

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Mann02):

Mai bine vaca, decat proasta ca tine.

| Uka_1739 explică (pentru Mann02):

Se poate sa te nasti dezvirginata? 100%nu a curs sange si nici nu a durutstraight face

| Mann02 a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Huhuuuuu... lasa ca esti tu intelecta... acum la 2 metrii ca mirosi happy
a, si sunt baiat

| Mann02 a răspuns (pentru Uka_1739):

De la orice caz exista exceptii, plus, daca faci gimnastica se poate rupe fara sa iti dai seama neaparat si atunci cand faci sex e normal sa nu iasa sange sau sa doara,
off: bine ca mai sunt oameni care stau la locul lor... nu ca altii de pe aici happy

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Mann02):

Intelecta? wtf?
Putin imi pasa ca esti baiat, ce ti-e asa ciuda cand intalnesti oameni mai destepti? Eu nu am facut nimic decat sa iti spun ca gresesti, acum sari 5 metri in sus, mai usor copilu oh go on

| Mann02 a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Nu saream la 5 metrii, si faptul ca tu vii aici si te lauzi creeaza o impresie foarte proasta despre tine, sau ti-au murit laudatorii?
pe langa asta ti-am spus civilizat ca sunt baiat pentru ca m-ai facut proasta, in schimb puteam sa te fac inapta ca nu stii sa citesti un nickname.
in concluzie : IQ mai mic decat numarul de la papuc happy

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Mann02):

Bai,am zis mai bine vaca decat proasta.Ma refeream la persoana mea, ce ti-e asa greu sa pricepi?
putin imi pasa ca iti faci tu o impresie proasta despre mine, si nu veni cu rahaturi de pe net gen ''iq mai mic decat nr de la papuc'' ca nu ma impresionezi deloc.Hai pa.

| Mann02 a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Acum te bate si limba romana, mai citeste odata laughing
nu te impresionez deloc? chiar am observat...
vai tiewinking

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Mann02):

Da,nu ma impresionezi deloc, esti penibil rau.Si stiu foarte bine ce am scris, deci nu comenta aiurea oh go on

| Mann02 a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Eu as zice totusi sa te mai uiti odata, poate chemi si un profesor de limba romana sa te ajute, ca poate nu stii ce litere ai invatat si cate cuvinte ai scris big grin
acum stiu ca incerci sa iti speli greseala dar nu se prea poate, e evident ce ai scris mai sus.
a si da... chiar am observat cat de desteapta esti pe langa mine happy

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Mann02):

Ai observat? Foarte tare.Sa imi spal greseala? Tu chiar nu pricepi ca nu imi pasa ce crezi,esti chiar asa batut in cap.
stai putin,il chem pe tac-tu acu sa ma ajute oh go on, pe bune acu, ce nu pricepi din hai pa?

| Mann02 a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Iti spun eu ce pricep din "HAI PA", din asta pricep ca fugi de greseala ta, iti spun sa citesti mesajul ce ti l-am trimis CU ATENTIE! happy
acum jet ca mirosi happy

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Mann02):

Nu il citesc,nu meriti importanta. Miros? Scuze, dar nu esti langa mine, acela e propriul tau miros laughing

| Mann02 a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Oare chiar nu ai citit? nu imi vine sa cred happy
si nu, nu e mirosul meu, atat de tare mirosi tu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se rupe himenul ceva trebuie sa curga, cu durerea posibil sa nu simta unele pers nu simt durerea altele da depinde de organism, dar parerea mea este ca scurge ceva