| anonim_4396 a întrebat:

Ati facut vreodata sex in spatele discoteci sau in toaleta la scoala?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dac-aş fi boschetar, m-ar tenta.

55 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

@CherishLife,nu ai suficienta imaginatie, my friend!

| CoquineNoire a răspuns:

Mai ciresica,in cazul in care te lauzi,eu sunt mai cu motz ca tine, am facut'o in discoteca dupa bar, si la scoala sub catedra smug

| TeoPT a răspuns:

Tu ești obsedat? Ai numa întrebări despre fantezii sexuale...

De curiozitate, câți ani ai?

| vlaaddd a răspuns:

Cati 14 ani aveti?

| cOnTexT a răspuns:

Ce va tot atacati atata nu e mare lucru happy calmati'va

| Mary_5158 a răspuns:

Woooow! ce idee geniala!
desigur ca nu, si nici nu ma gindesc!
desi, un cunoscut de-al meu a facut-o in spatele discotecii pe iarba verde.a ajuns acasa cu pantalonii rupti in genunchi. laughing

| Eღilia62 a răspuns:

Nu.

Alte răspunsuri
| asul10 a răspuns:

Doamne fheri.NU!

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Eu nu.
Dar tu, boschetarule, creed ca ai facut si cu mata mare la porci.

| Chrysk2 a răspuns:

Ia una dinaia moale (gonflabila) si vezi cum ii totiii, apoi nu mai intreba aici laughing

| CrazyTeenager a răspuns:

Cu fete ca tine laughing cine mai are nevoie de bani de hotel laughing?

| DamiPapucii a răspuns:

Tu nu esti pe treaba ta, in spatele discoteci in toaleta scolii?laughing

| gokart a răspuns:

laughing Mda, este ok in ambele locuri cat timp nu te expui exagerat. Bai...voi faceti sex pe jos de urlati atat de curatenie? Putina deschidere ar fi draguta.Altfel, veti avea vieti foarte plictisitoare.

| LoveChocolate10 a răspuns:

Nu, nici gand happy

| Victor_4819 a răspuns:

M-ar tenta... daca as avea ocazia si nu m-ar vedea nimeni... sigur. big grin

| Monoportocalioză a răspuns:

Hellau, doamneee la ce se gandesc copii/adolescentii din ziua de azi, tu mai bine te`ai ocupa de scoala, nu de sex in toaleta, ceau!

Răspuns utilizator avertizat
Alte răspunsuri
| BOOBZen a răspuns:

Nu,sunt copil,dar am auzit o data doi tipi la scoala,in baie, uite toata povestea, e o intrebare pusa de mine
http://www.tpu.ro/......dat-aveam/

| FreakzoO a răspuns:

Un prieten de al meu a facut sex in discoteca, in toaleta happy

| raluca0306 a răspuns:

Deci clar esti obsedat.ce intrebari ai rolling eyes. Doamne!

| Archy37 a răspuns:

Nu,dar mi-as dori...

| TSO7 a răspuns:

De ce nu intrebi mai bine: "Ati facut sex in cocina cu porcul?" laughing

| myDcg a răspuns:

SIDA si boli de genul acesta apar tocmai din cauze de genul acesta si apoi tragi toata viata si dati vina pe Dumnezeu ca va trimite boli.sex fac doar prostituatele. dragoste se face in cadrul casniciei.si e ceva sfant creat de Dumnezeu, de care noi ne putem bucura.

| maya_9227 a răspuns:

laughing u glumesty? sau nu prea day pe acasa syh stay numay pryn club sau dyscoteca?

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Da...inca imi mai amintesc de maicata si toaleta aia jegoasa

Alte răspunsuri
| smileyface a răspuns:

Papusel, mai bine pune mana si invata sa scrii, lasa sexul. Tu mai ai de trecut prin scoala, etc. si dupa aia mai vorbim.