| anonim_4396 a întrebat:

Cand este bine sa faci dragoste dupa ce ti a venit menstruatia sau inainte sa iti vina? cand e mai mik riscul de a nu ramane insarcinata? dau fundita. multumesc

3 răspunsuri:
| ana_2556 a răspuns:

Riscul cel mai mic sa ramai insarcinata este cand folosesti prezervativul... surprise Nu te asteptai la asta, nu?

| Allexis a răspuns:

Dupa menstruatie, primele 3-4 zile n-ai nici un stres pe tema asta. Inainte de menstruatie cu 3 zile doar daca nu ai niciodata intarzieri ale ciclului.

| xXx_6966 a răspuns:

Inainte de menstruatzie.