| nicoleee30 a întrebat:

Cand este cel mai indicat sa iti incepi viata sexuala? Adica la ce varsta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

In jur de 17. Cand esti pregatita atat fizic cat si psihic, ai o relatie cu un om in care ai incredere foarte mare si care stii ca te iubeste

| Barbiiie95 a răspuns:

Frate a fost intrebarea asta de n ori oh go on

Cand te simti u pregatita, indicat dupa 18 ani, nu iti irosi copilaria pe sex, bucura-te de ea ca ai timp sa practici acest "sport" toata
viata.Sanatate.Funda?

| cupcake02 a răspuns:

Sunt miliarde de intrebari identice cu a ta. Cand vrei tu si simti ca esti in stare sa suporti consecintele!

| wzz a răspuns:

Când eşti pregătită fizic şi psihic? :\

Răspuns utilizator avertizat
| thealchemist a răspuns:

Pe la vreo 30 ani.

| yasser25 a răspuns:

Pe la vreo 50 si 355 de zile!

| Criissuu a răspuns:

Pai normal de la 18 aniwinking

| eXcisioN a răspuns:

15 ani

| Danny_6402 a răspuns:

Intrebare asta e cretina. si sti de ce? pentru ca la 90% din cazuri viata sexuala se incepe spontan, negandit, asa ca nu te stresa cu asta, o sa vina de la sinetongue