| Nupotsazbor a întrebat:

Când este potrivit să faci dragoste? La ce vârstă și cam la cât timp de relație?

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Dupa 18 ani iti vei raspunde singur(a) la aceste intrebari, trust me

| Narcis2007 a răspuns:

Daca nici atunci nu stii sa iti raspunzi inseamna ca mai trebuie sa astepti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand poti, nu mai conteaza varsta...nici nu trebuie sa fi intr-o relatie, in ultima vreme am vazut ca violul este la moda happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci acest lucru cand simți. Cand simți ca relația este serioasă si baiatu chiar merita asta. dar asta nu înseamnă ca o poți face la 15 ani ca gata simți... Normal se face la 18 ani ca cica atunci gândești alt fel..si la cat timp de relație aici depinde cand il cunosti adevărat. poate varia de la 3luni pana la un an. Fiecare alege cum crede ca e bine.

| DeidaraXR1 a răspuns:

Oamenii de stiinta spun ca dupa 18 ani.

Noi, oamenii de rand, spunem ca undeva de la 16-17 pentru baieti si 17-18 pentru fete. Cat despre adancimea relatiei, oricand ai ocaziawinking sunt momente frumoase care intaresc o relatie, dar daca relatia se termina, nu e nimic. V-ati simtit bine si asta e tot ce conteaza, viata merge inainte.