| dana_5450 a întrebat:

Dupa cat timp se poate face dragoste intr-o relatie?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand se simte pregatita fata atunci se poate face, baietii prefera mai repede dar fetele (unele) vor sa treaca mai mult timp asa sa vada daca baiatul o iubeste si nu vrea sa profite de ea.

| Crisu a răspuns:

Dupa cat tim vrei. Lasi cat timp vrei inainte, nu este o limita. happy

| Castiel a răspuns:

Nu este o limita de timp daca amandoi va iubiti (sau daca vreti doar sex depinde de relatie) o puteti face cand vreti (daca este relatie sau va doriti amandoi sa fie relatie de lunga durata si va iubiti oricand puteti facetongue doar sa fii sigura ca el te iubeste si tu pe el la fel) sau daca vreti doar sex cred ca stii raspunsultongue funda?

| Adorable a răspuns:

Buna, Dana!
Poti face dragoste cand te simti pregatita. Daca esti sigura ca baiatul te iubeste si nu te va parasi pentru a-si bate joc de tine puteti sa faceti dragoste si de la 1 luna. In medie, dupa parerea mea, cred ca dupa ce impliniti 2 ani, pentru a cunoaste persoana mai bine.

| Alexander21 a răspuns:

Dupa cat timp crezi tu, atunci cand esti pregatita.Depinde si ce varsta ai.Eu as recomanda dupa 2-3 luni, sa vezi daca baiatul chiar te merita, sau sta doar pentru aia.

| Nicky29 a răspuns:

Cand vrea fata atunci vrea si baiatu big grin

| valy1233 a răspuns:

Din prima intalnire, depinde cum vrei tu ca fata, ca baiatul vrea sigurwinking

| adela93 a răspuns:

Dupa 6 saptamani.

| StillLoveU a răspuns:

Buna
pai asta depinde. se poate intampla dupa cateva ore sau dupa cateva luni. cel mai importan e sa te simti pregatita si ca baiatul sa stie sa te faca sa te simti iubita.

| DeeaDeeutza a răspuns:

Dana dragoste se face chiar si pe loc. dar cel mai intalnit se face cand vrea fatawinking ca baiatul vrea absolut mereu dar depinde asta de tine. dar iti dau un sfat foarte bun si ar trebui sa ma asculti. ai grija cu cine staiwinkingfunda si puncte?happy

| MadRabbiT a răspuns:

Pai normal dupa 2 luni happy

| isiis a răspuns:

Cand te simti pregatita

| ioana_6923 a răspuns:

Parerea mea este sa "cunosti baiatul, daca el te intelege sau se poate frumos cu tine dupa 2, 3 luni"
sper sa iti fie de folos
te pup:*

| nimeni_6168 a răspuns:

Atunci cand crezi tu.