| VrRos05 a întrebat:

Când faceți sex nu vă simțiți rușinați/rușinate?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate tu. In mod normal este foarte placut.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, dimpotriva, ne simtim minunat!

| Emilian65 a răspuns:

Nu. Din contra, ma simt fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| ALM2000RO a răspuns:

Păi nu fac, îs virgin laughing)
Și cel mai probabil sunt și asexual.
Dar ba da, cred că m-aș simți rușinat, că sunt foarte pudic și rușinos (timid) de felul meu și nu m-aș putea deschide pentru așa ceva...
Adică nu am fost niciodată fără inhibiții în fața oamenilor nici când vorbeam/vorbesc cu ei.
Nici nu aș avea curajul să fac sex, adică emoțiile ar fi mult prea mari ca să mă apuc vreodată, chiar și numai din curiozitate (repet, nu sunt interesat și oricum n-aș avea cu cine, dar eu ziceam de principiu).

| VrRos05 explică (pentru ALM2000RO):

Ce vârstă ai?

| ALM2000RO a răspuns (pentru VrRos05):

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

De ce ar trebui sa simțim rușine?