| diAAAa a întrebat:

Cand faci sex anal este obligatoriu sa faci inainte clisma?happy

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Clisma-Introducere a unui lichid în intestinul gros, pe cale rectală, pentru evacuarea forțată a materiilor fecale.
Crezi ca asa procedeaza majoritatea celor care fac sex anal? clisma-inainte? te inseli.Si-atunci,daca nu, de ce se practica atat sexul anal?
@elasexygagica,"ar fi naspa pentru baiat sa se trezeasca cu penisul maro"chiar ma ingrijoreaza lipsa ta de profesionalism in treaba asta...caci penisul nu iese maro din mai multe motive.
Dar, asa...in general, clisma nu se face oricum, de catre oricine, in orice conditii( flora intestinala se poate da peste cap)dar exista un produs numit Dus anal, special pentru igiena personala, mai ales in astfel de cazuri.
Igiena personala este obligatorie in orice fel de sex, ca si protectia.

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cam da... ar fi naspa pentru baiat sa se trezeasca cu penisul maro, nu crezi?

| TeoPT a răspuns:

Daca nu vrei sa si-o scoata maro in dungi si picatele din tine, nu e obligatorie clisma. laughing

| Leocerba a răspuns:

@drAn3, da, ti se poate parea hilar pentru ca este un subiect tabu. Din pudoare sau dintr-o slaba educatie evitam sa aflam mai multe informatii cand se iveste ocazia. Dar de ce s-o dam pe caterinca? te simti tu atotstiutor ironizand? te porti de parc-ai fi primit acum manualul de anatomie, ai deschis tu pe ascuns la sfarsit si te umfla rasul cu colegii.
In orice caz, exista un obiect care se numeste astfel (dus anal-e o foarte simpla instalatie sanitara care asigura reglarea apei in jeturi mici)si care curata partea terminala a colonului.

| Leocerba a răspuns:

@drAn3, debordezi de ironii, ceea ce intr-un fel ma umple de respect happy
Dar daca ai regla mai lin tensiunea din circuit ai observa ca @pinca a pus o intrebare si eu i-am raspuns.Punct.Informatiile nu-i musai sa fie asociate unor experiente personale, se pot dobandi pe felurite cai asa ca mai usor cu pianu, please.

| basexcu a răspuns:

Hahahaha laughing da

| drAn3 a răspuns:

Dis kent bi tru... moama leoPardon, ne-ai spart cu raspunsul tau.
poate ne dezvalui de unde atata profesionalism pe capul tau cand vb vb cu cururi.

"exista un produs numit Dus anal"
da fratilor, sapunul DURU spala...

| drAn3 a răspuns:

Multumesc pentru. informatii leopold, am fost informat. Spre deosebire de maj de aici, si in general, nu sunt conservativ. Colegi nu mai am dar poate imi cumpar.
Inca odata, bine ca macar unul din noi e expert in cururi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate scoate pe penis ce ai mancat de dimineata laughing)))))))