| Wiiillll a întrebat:

Cand faci sex ...Cam in cat timp ejaculati prima oara?

Răspuns Câştigător
| SerenaSmiley a răspuns:

Depinde de fata, de baiat. Unii isi dau drumul si cand isi pun prezervativul.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Depinde de cata sperma este acumulata in ousoare.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Cam 15 secunde e recordul meu, dar in general rezist cam 10 secunde

Răspuns utilizator avertizat
| djdani2010 a răspuns:

Foarte, foarte repede happy cateva secunde, daca e prima data laughing acum depinde de la baiat la baiat.

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Ce raspunsuri sunt alea balaughingDe la 10 minute in sus e destul de ok.

| eduard1 a răspuns:

În general nu ejaculez. Mă abţin. Partida de sex ţine în jur de 40 de min.
Felul unu: preludiu.
Felul doi: partida de sex propriu-zisă.
Felul trei: supliment un oral de încă 20 - 30 min.
Rezultă orgasme multiple, orgasme în cascadă... big grin
În orice caz sex şi/sau oral până partenera supune: ˝Gata˝ big grin