| Alin_4265 a întrebat:

Cat timp trebuie sa astepti dupa prima dezvirginare ca s-o faci a doua oara?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cat timp trebuie sa astepti?
Cam o jumatate de ora sa va reveniti cat de cat,pe urma continuati.
Cu alte cuvinte,niciodata nu e prea devreme sau prea tarziu,dupa dezvirginare,nu-ti fa griji.
Vreau sa spun ca,odata ce dezvirginarea a avut loc, nu mai conteaza cand o faci din nou.
Protejeaza-te si informeaza-te mereu, sa nu uiti ca esti la un click distanta de orice neliniste ai putea avea pe temele astea.Si,cel care are informatia detine puterea!
Succes!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Prima dezvirginare? rolling on the floor)

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

De ce râdeţi măi? Există şi a III-a, şi a IV-a, şi a V-a, până la infinit. Nu-i aşa, Alin?

| Азбука a răspuns:

A doua dezvirginare? laughing

| MititiCa a răspuns:

Nu`i nevoie sa astepti.
eventual 2-3 zile. ca altfel o va durea din nou ft tare cand o sa incerci sa introduci penisulhappybig grin

| Psihoyounger a răspuns:

Păi în primul rând nu există o primă dezvirginare, cu atât mai puţin o a doua. Iar de aşteptat, până te simţi tu pregătită.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Un secol asta se face o data in viata! (la paianjeni tongue)

| Noreasontosimle a răspuns:

O faci cand vrei...nu trebuie sa asteptistraight face

| ionela22 a răspuns:

Nu are legatura dezvirginarea cu a 2oara. Poti face cand vrei nu se intampla nimic.

| YoYoLicious a răspuns:

Pana ti se scoala iarlaughing

| Alin_4265 explică:

Am gresit ok, de parca voi nu ati gresit vrodata.WAW