| anonim_4396 a întrebat:

Cand faci sex cu prezervativ te simti bine? Se compara cu sexul fara prezervativ?

7 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Fara fara.dar na trebuie sa folosesti.macar in perioada ta fertilatongue si bengal are dreptaterolling on the floor

| niki a răspuns:

Hei,hormonel! potoleste-te! nici menstruatie nu ai si esti moarta dupa p...

| rony a răspuns:

E o diferenta, dar gandindu-te ce s-ar putea intampla daca nu-l folosesti, te vei simti destul de bine.Folosindu-l.

| Giovanna a răspuns:

laughing diferenta e mare, clar e mai bine fara dar atunci trebuie neaparat sa apelezi la alte mijloace contraceptive, obligatoriu!

| pisy_9676 a răspuns:

Clar ca fara.satisfactia e mai mare

| alinac a răspuns:

Depinde de fiecare...

| bengal a răspuns:

Sex cu prezervativ este ca si cum ai bea bere fara alcool