| Jupiler74 a întrebat:

Care este difernta dintre sexul cu prezervativ si sexul fara prezervativ? Sdica ma refer la ce simti. P.s: sunt baiat

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Sexul cu prezervativ te apara de boli si nu poti lasa iubita gravida. Sexul neprotejat iti poate aduce boli sexuale si te poate face tatic nefericit.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru o fata, senzatia este mai placuta si mai putin stresanta cand o faci cu prezervativ.
Diferenta este ca: prezervativul te apara de sarcini nedorite, infectii si de boli cu transmitere sexuala, pe cand "fara prezervativ" ai toata sansele sa iei ceva si sa suferi o viata, sau sa mori de la ele (ma refer la boli precum: HIV(SIDA), HPV, Sifilis, gonoree samd).

| DaniGl a răspuns:

Sunt senzatii diferite daca faci neprotejat, insa te expui la riscuri. Cum ar fi bolile cu transmitere sexuala.