| Scumpica209 a întrebat:

Cand i se scoala unui baiat? Atunci cand este atras de o fata?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sau cand il atrage un barbat, animal (daca e zoofil).

| liz23 a răspuns:

Tu vorbesti serios? Cati ani ai de ai dilema asta? Cauta pe google cum se intampla din punct de vedere biologic si ce legatura are cu emotiile tale in acel moment.

| Scumpica209 explică (pentru liz23):

Nu te intereseaza pe tine cati ani am eu! Acesta este un site social si poti pune intrebari! Inteligent-o! Mai bine taci dracu decat sa comenteziwinking

| liz23 a răspuns (pentru Scumpica209):

La 14 ani cat ai, iti lipsesc cei 7 ani de acasa, bunul simt si respectul.

| blaxy a răspuns:

Cind vrea el

| Bogdan1o a răspuns:

Daca pui intrebarea asta...mda...cred ca esti mic
oricum...asta depinde de multi factori, poate fi o fata frumoasa, poate fi o atingere, un sarut, un vis frumos, se poate intampla involuntar, se poate intampla la scoala, in sala de sport, pe strada, nu trebuie sa te rusinezi, oricine poate pati astawinking

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Lol cica cand i se scoala unui baiat? at cand e atras de o fata?
raspuns : in cazul asta ar sta cu ea sculata de dimineata pana seara! Stii ca ei se uita la fiecare fata care li se pare frumoasa si ar vrea sa o faca cu fiecare fata frumoasa, deci NU, i se scoala involuntar sau cand are niste ganduri perverse intr-un moment de plictiseala!

| Heather2001 a răspuns:

Cand se excitawinking

| vladmR a răspuns:

Cand vrea cocoselul

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cand dorim

| hotshotb a răspuns:

Da,un baiat ajunge la erectie cand este atras fizic de o fata. Poate sa ajunga doar privind-o si imaginandu-si si poate ajunge la erectie si dupa saruturi si atingeri fizicehappy

| LookBehinD a răspuns:

Mi se scoala oriunde si oricand vrea sefu`.

| OOOLEOOO a răspuns:

Unui baiat ii se poate scula chiar de la o mica atingere (si prin pantaloni) adeseori fara sa vrea, si daca nu`i place de fata aia.

| ghiolbitza a răspuns:

Erectiile pot aparea - voluntar, cand tu te uiti la filme porno, iti imaginezi ca i-o pui uneia sau chiar urmeaza sa i-o pui
- si involuntar, in acest caz se numesc erectii de reflex, de obicei apar dimineata, cand te trezesti cu **** sculata si nu stii de ce, e o chestie absolut normala, sistemul tau reproducator iti da de stire ca functioneaza normal.

| Groparu a răspuns:

Da de ce intrebi, tie nu ti se scoala cand esti in preajma unei fete? Incearca cu un baiat poate ai noroc sau daca nu cu un animal big grin

| Annixlove a răspuns:

Atunci cand e excitat tongue adica cand e atras fizic de o fata tongue

| 0wUnkn a răspuns:

Se poate si de la atentia unei fete care o place. sau de ex cum am patit eu. s-o frecat una de bine culcati unu p altu si s-o sculat rolling on the floor