| Alexyyyyszz a întrebat:

Cum fac un baiat sa fie atras de mine? Multumesc, funda :*.

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Bună.

Mângâie-l pe ceafă sau pune-i până prin păr şi joacă-te, nu rezistă nimeni la asta, personal eu nu rezist. Dă-te pe lângă el, fă-te mai frumoasă decât te faci de obicei pentru acel băiat special şi dă-te pe lângă el cât poţi de mult.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : dnd5min_xd

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sa fi naturala si nu falsa si nu cauta sa faci compromisuri doar pentru a fi bagata in seama, e de ajuns sa te vada si daca esista acea chimie, e imposibil sa nu fi remarcata.
O zi frumoasa sa aihappy

| Grimmjow69 a răspuns:

Fiind naturala. Fara doar si poate.

Bafta!

| kzd a răspuns:

Prin modul in care te comporti, sa te interesezi de ce ii place si sa pari
captivata de acel subiect cand iti vorbeste, sa te faci prietena lui, dupa se indragosteste de tine.

| iRobby a răspuns:

Ca sa fie atras de tine, trebuie sa iti faci tie o bluza din MAGNET si lui un tricou din FIER... Sa vezi ce mult o sa fie atras de tine happy