| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am nevoie si eu de ajutor... deci sunt cu un baiat de aproape 2 saptamani dar eu sunt plecata din tara si el e in tara primele zile vorbeam ore in sir fara sa mai vrem sa terminam conversatia(vorbim pe net) dar de cateva zile nu mai avem subiecte de discutat nu stiu ce se intampla si stam asa fara sa mai vorbim ce credeti e de rau dati-mi si mie idei de subiecte.

13 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Incearca si tu sa-i spui cum este pe acolo, ce prietenii ti-ai facut!
Cat de dor iti este de el! conversatii sunt, trebuie sa fi dispusa!

| neutrino a răspuns:

Relatia s-a sfarsit inainte sa inceapa.

| Azµre a răspuns:

Eu zic să vorbești cu el, și așa aveți și ce discuta laughing vezi de ce numai aveți subiecte!

Răspuns utilizator avertizat
| BSwwatch a răspuns:

Spune-i ca a aparut un nou model de http://www.google.ro/......tp?/imgres http://www.google.ro/......tp?/imgres chups! nu vreau sa te jignsesc da sunteti mici mai, ce sfaturi..., lasa-l pe el, ai alte prioritati la virsta ta!

| Rebecasweet1997 a răspuns (pentru BSwwatch):

Suntem mici eu am 16 si el 19 deci nu prea cred ca suntem mici tu cati ani ai ca zici ca suntem mici? 60 sau ceva de genu?

| BSwwatch a răspuns (pentru Rebecasweet1997):

Am exagerat si eu poate prea mult! Muti inainte,dar pare c-am dramatic threads-ul tau,si am observat c-am multe cazuri urate cu indragostiti,in special fete care au fost la fel de ingrijorate,ca nu stiau ce-au de facu si-au facu-to urat,citeste prin rubrica dragoste si sex,asta nu inseamna ca te catalogeze eu gresit, doar fii atenta ca se profita mult de pe urma naivitatii, a faptului ca fete-s topite dupa respectivi, si recur la alte chestii doar pentru a-i tine aproape, Eu am 32 de ani, find baiat stiu cum gandesc si ce povesti siropoase, toates trase la indigo, crede-ma!

| Rebecasweet1997 a răspuns (pentru BSwwatch):

Mersi pentru sfat chiar apreciez sfatul tau asa mi-au spus multi sa am grija dar pana la urma asta e

| BSwwatch a răspuns (pentru Rebecasweet1997):

Ma bucur ca ai inteles, nu trebuie sa faci nimic, mai bine evita-l cateva zile, apoi cand veti lua legatura poate aveti ce povestii, ce-ati facut in timpul asta!

| Geniuss a răspuns:

laughing)) astia 2 care au raspuns o iau razna din contra relatia e mai apropiat decat pare deoarece el acum se gandeste la tine neincetat ii este frica sa nu te piarda un simplu te iubesc la telefon lar face cel mai fericit :p tio zic din propia experienta big grin FUNDA

| Nezura a răspuns:

Sunt mai multe variante de răspuns : îţi pregăteşte o surpriză pentru când te întorci, ori te înşeală. Dar să nu-ţi faci griji, când te întorci îl vei recupera ♥ ☺

| WapSter a răspuns:

Hahaha de 2 saptamini si mai esti si plecata, nu va mai chinuiti... Despartire sfatul meu, cind revii puteti incerca din nou.

| AdaBebe a răspuns:

Nu are de ce sa fie de rau, doar faptul ca a-ti vorbit atat de mult in primele zile a-ti cam epuizat subiectele, sa zic asa.Incearca sa gasesti un subiect de care sa va legati. Povesteste-i ce ai facut in ziua respectiva, pe unde ai fost etc. Sper sa iti fie de ajutor raspunsul meu