| gaby37 a întrebat:

Cand imi fac cont pe metin2 united scrie ca contul a fost creat cu secces dar cand incerc sa ma conectez scrie ori ca contul este blocat ori ca nu exista de ce nu-mi merge?

2 răspunsuri:
| RedAppLe a răspuns:

Probabil trebuie activat contul ala.Verifica-ti adresa de mail pe care ai scris-o acolo la date si poate se rezolva problema...Succeswinking

| unicul a răspuns:

Pai o sa primesti un mail cand iti faci contul intri pe mailu ala si acolo iti scrie clickeaza aici ca sati activezi contul clickezi acolo si apoi o sa mearga