| StoicaAndi a întrebat:

Salut,.Recent mi-a iesit de pe cont de pe metin2ro,si cand incerc sa ma conectez scrie ca m-a blocat. ajutati-ma urgeeeeent.Ce pot face? nu am hack nu am nimic.Il am de lv 103 va rog.Nu pot sa pierd contul asa direct.

2 răspunsuri:
| DjD3liric a răspuns:

Sall stai linistit si mie mi-a blocat un cont de 43 tot degeaba sunt niste gm de tot rahatul nu mai ai ce sa faci dal dracu lasate de ro cum am facut eu

| StoicaAndi explică (pentru DjD3liric):

Offf,bine am stat 2 ani sa fac contul asta si in 2 secunde s-a sters, dai dracu