| Stella17 a întrebat:

daca mi-au blocat contul pe metin2 united cum fac sa nu il mai am blocat?

FUNDAAAAA!

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu ai cum. Contul e banat si asa ramane. Poti sa faci alt cont daca vrei sau poti sa intri pe metin2 arena.

| UnOmModest a răspuns:

Si foarte bine ti-a facut! Reunuta naibii la prostia aia de joc, pana nu e prea tarziu. Si nu numai la el, la toate jocurile, care nu fac altceva decat sa iti atrofieze creierul.
Renunta la calcularor, renunta definitiv, iesi pe afara, practica un sport, fa niste exercitii fizice, invata ceva care te-ar putea ajuta in VIATA.
Traiesteti viata, ce naiba, tu traiesti intr-o lume virtuala.
Atat am avut de spus.
O zi buna!

| Иαяʋтσ a răspuns:

Daca nu e ban permanet trebuie sa astepti. Daca e permanent nu prea ai ce face.Ai putea sa iei legatura cu gm pe forum si sa spui ca iti pare rau si sa il rogi sa te debaneze.Cam atat poti face...

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Iti faci unul nou si gata

| MariusPF a răspuns:

Daca te-a blocat pe United nu mai ai ce sa faci ca United e deja pe un loc foarte scazut in clasament.Te-a blocat adica ti-a dat BAN Daca e temporar incearca mai tarziu sa vezi daca merge dar daca e BAN Permanent ori iti faci un cont nou ori nu mai joci.De aia m-am lasat eu de United.Joaca HAMMER Ala e mai tare.happy