| FcSb_Eduard_1999 a întrebat:

Salut.Vreau sa ma conectez pe contul de mail dar nu merge.Imi scrie ca nu recunoaste contul(el mergea), si cand incerc sa fac cont cu aceeasi adresa scrie ca exista.Cum fac sa ma conectez?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai uitat parola, ai opțiunea de recuperare prin telefon (ai activat asta?)

| francut a răspuns:

Inseamna ca l-ai sters si a trecut timpul in care puteai sa-l recuperezi. Dar in arhivele lor, contul exista ca nume si nu poate fi facut altul cu acelasi nume.

| FcSb_Eduard_1999 explică (pentru francut):

Păi si nu il mai pot recupera deloc? am incercat sa trimit un mail pe.el.si merge

| FcSb_Eduard_1999 explică (pentru francut):

Păi si nu il mai pot recupera in niciun fel? am incercat sa trimit un mail pe el si merge.

| francut a răspuns (pentru FcSb_Eduard_1999):

Nu, nu il mai poti recupera.
"Merge" fals trimiterea, dar nu ajunge nicaieri.