| Ririshor a întrebat:

Cand intretin relatii sexuale cu iubitul meu ma excita foarte tare, ma saruta pasional pe gat, ne sarutam, si totul pare atat de perfect, nu ne-am mai oprii niciodata. Intrebarea mea este: de ce oamenii simt nevoia sexului?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai orgasm? Ce virstă ai? Mersi, sarut minuțele.

| RAY a răspuns:

Pentru ca daca nu am fi simtit-o am fi disparut ca specie de mult timp,nevoia sexuala primara care este la maxim la fete la ovulatie si constanta la barbatii indiferent de varsta,diferenta este ca dorinta sexuala este mica inspre maxim la fete in scimb la barbati este mereu setata la maxim, sa nu uitam orgasmul care este cel mai bun drog creat de creier de fapt cea mai placere ai cand faci sex creierului i place ceea ce i face placere,de aa mancam dulciuri,ne plac oamenii frumosi,hainele frumoase etc pentru ca creierul vrea mereu placere,interes,mister,creativitate, haos, drame, lupte etc uitate la nat geo la isi joaca mintea
in inchiere ce anume decanseaza dorinta sexuala pai fizicul atragator al persoanei de sex opus, un mascul alfa pentru fete sau o femeie frumos pentru barbati,sanii,fundul, coapse sunt un fel de declansatori, pentru fete muschii, inaltimea, caracterul de mascul alfa

| corbulalbrosu a răspuns:

Exact din aceleasi motive care te fac pe tine sa te exciti si sa te simti minunat si ai fi in stare sa renunti la orice pentru a te simti cum se zice "in al 9-lea cer" atunci cand faci sex.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca asa este normal ca intre doi indivizi de sex diferit sa existe o atractie deosebita si o dorinta nebuna de a face sex.

| SkyPilot a răspuns:

Este felul naturii de a ne determina sa facem sex ca sa procreem. Vei vedea ca vor exista variatii ale acestei dorinte de-a lungul vietii tale in functie de acest scop al naturii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dor ce ai spus ca te simti bine facand sex si intrebi de ce oamenii vor sex? gandesti inainte sa vorbesti?

| e1xtz a răspuns:

Pai de ieri pana azi esti 'experta' la relatii sexuale?
Ca intrebai cum e prima oara nu de alta!

Răspuns utilizator avertizat