| Remus82 a întrebat:

Cand iubesti trebuie sa vorbesti sau sa demonstrezi prin fapte ce simti?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu exista "trebuie" cand iubesti.
Vorbesti sau nu,demonstrezi prin fapte,prin vorbe,prin orice,important e sa inteleaga celalalt ca il iubesti.
Daca ti se reproseaza ca vorbesti putin, am doua lucruri sa-ti spun.
Primul, dedica-i melodia asta:
http://www.youtube.com/watch?v=J0BkdKGPTxw
Si,al doilea,si aici trebuie tu sa ai grija,fiecare doreste sa fie iubit intr-un anumit fel! Tu poti muri de dragoste pentru cineva,cat timp nu-l iubesti cam cum percepe celalalt dragostea,greu te va intelege!
Desi, personal, prefer faptele!

8 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Ambele sunt importante-parerea mea.

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Mai mult prin fapte dar si prein vorbe ( desi fratemeu numai vorbeste cu fetele si le cucereste este cel mai bine pazit secret al lui singurul care il are fata de mine) eu nu reusesc numai prin fapte trebuie si niste vorbe cava ce sa o faca sa rida si sa se simta bine Bafta multa

| perryornitorinca a răspuns:

Si fapte dar si vorbe! dar mai multe fapte

| Yuuki98 a răspuns:

Sa spui ce simtii si uneori sa si le demonstrezi,! ii demonstrezi fetei ca o iubesti aducandu-i flori ciocolata si din astea si sa ii fii apropae mereu, si prin vorbe cu alint!

| didik15 a răspuns:

Mbele sunt foarte importante. Spune vb frumoase pe care sa le dovedesti prin fapte ca sa nu ii dai persoanei de langa tine impresia ca vb mult prost si fara rost.surprinde persoana de langa tine cu multe surprize

| Sabin91 a răspuns:

Vorbind treci la faptewinking frate.Succes!

| Emma_2501 a răspuns:

Sa demonstrezi happy

| toXic001 a răspuns:

Iubirea se arata prin faptele facute pentru celalat si prin sacrifici facute pentru celalat dar tot in acelasi timp si prin vorbe