| love_6825 a întrebat:

Cand ma epilez in zona pubiana, ma epilez cu big`ul. Si mi se fac un fel de cosuri. De ce? Cu ce altceva pot sa ma epilez?

4 răspunsuri:
| XK a răspuns:

De crema hidratanta ai auzit?

| AlexutsSsa96 a răspuns:

Se ascund firele de par sub piele, e periculos. Nu mai folosi big`ul. Foloseste o crema epilatoare sau un epilator

| Spirocheta a răspuns:

Nu mai da cu bicul, incearca sa il scurtezi cu un foarfece daca nu crezi ca poti suporta durerea provocata de ceara sau epilator big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa mi sa întâmplat şi mie prima dată când m-am făcut, apoi nu am mai avut probleme...
taie cu foarfeca ce e mare, foloseşte spumă de ras, cel mai important e să nu te razi împotriva sensului de creştere a părului, făte de sus în jos, apoi aplică balsam...

nu o să ai probleme...