| georgeCTw a întrebat:

Hey TPU? cand ma masturbez de ce imi dau drumu asa repede?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca te-ai obisnuit asa dar nu-i mare problema cand vei face sex te masturbezi inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista baieti dezvoltati precoce care nu sunt capabili sa aiba o relatie sexuala de lunga durata nu ai ce face asa esti dat de la mama natura

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

*un act sexual scuze greseala

| georgeCTw explică (pentru anonim_4396):

Mhm, deci eu nu o sa pot face un act sexual de lunga durata?

| Felys a răspuns (pentru georgeCTw):

Asta se invata in timp, probabil ca nici nu ai incercat pana acum de nu stii, cand vei avea o relatie stabila, cand vei face sex regulat, vei reusii sa ajungi si la partinde de sex mai lungi

| anonim_4396 a răspuns (pentru georgeCTw):

E posibil poti consulta un medic sau cere niste sfaturi parintilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza vitezii cu care o faci, ce-ai de te grabesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci l*ba prea des -_-